Jeden z posledních dnů tohoto školního roku strávili žáci 8.B na pozvání krajského ředitelství Policie ČR v Zemském hřebčinci v Tlumačově. V jeho areálu probíhá výcvik policejních koní Zlínského kraje, které můžete potkat jako jízdní policii v kroměřížské Podzámecké zahradě, na fotbalových nebo hokejových zápasech. Absolvovali jsme ukázky zásahů různých složek policie, prohlédli jsme si celý hřebčinec a seznámili jsme se s chovem plemenných koní. Toto neobvyklé dopoledne jsme si zasloužili díky žákyni 8.B  Adéle Roubalíkové, která byla PČR Zlínského regionu oceněna za svou originální práci ve výtvarné soutěži.

V rámci třídního projektu připravili žáci 8.B, kteří jsou většinou také členy Klubu mladých debrujárů, zábavné tvoření pro družinu p. vychovatelky G. Navrátilové. Společně si vyrobili prázdninami motivované fyzikální hračky balancující vážku a bzučivku. Fyzikální podstata fungování těchto hraček byla až druhořadá, podstatná byla totiž příjemně společně strávená doba osmáků a jejich mladších spolužáků.

úterý 25.6. 2019 „Olympijský den“ (sportovní den pro naše žáky na školním hřišti)
čtvrtek 27.6. 2019 „Branný den“, kde si zábavnou a hravou formou žáci připomenou na jednotlivých stanovištích teoretické a praktické ukázky ochrany za mimořádných událostí
čtvrtek 27.6. 2019
pátek 28.6. 2019
odevzdání čipů a vyplacení přeplatků za stravu absolventům školy, nebo žákům, kteří ukončují docházku na naší škole v kanceláři ved. ŠJ
pátek 28.6. 2019 Slavnostní rozloučení s absolventy školy v 8:00 hod. v hale 1. patra
  žáci 1. a 9. roč. přijdou do školy na 8:00 hod.
  žáci 2. - 8. roč. přijdou do školy na 9:00 hod.
  do 10:00 hod. bude všem žákům vydáno vysvědčení
  Školní jídelna - výdej obědů je pouze od 11:00-12:30 hod. Žák, který bude chtít v den vysvědčení oběd, musí si oběd předem přihlásit! Svačinu tento den nezajišťujeme vzhledem ke krátkému vyučování.
  Školní družina - bude v provozu pro 1. – 4. roč. jako v běžný školní den do 16:30 hod.

18.6.2019 probíhala dopolední výuka žáků třetích ročníků v přírodě. Učili se o zdravém životním stylu u naučné stezky Bagrák. Fotografie naleznete ve školní fotogalerii.

Uzávěrka přihlášek do ŠD je do 24.6. 2019. V případě naplněné kapacity pozdějším přihláškám nebudeme moci vyhovět.