Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Schůzka rodičů dětí, které nastoupí 1. září 2019 do první třídy naší školy se koná ve středu 12.6. 2019 v 16:00 hod. ve školní jídelně v přízemí. Vstup zadním vchodem od tělocvičen. Účast nutná, prosíme bez dětí.

 

Vážení rodiče a přátelé,

vzhledem k počasí se zahradní slavnost přesouvá na druhý termín 4.6. 2019. Aktuální informace a program Vám průběžně uveřejníme zde.

Ve čtvrtek 16.5.2019 se konalo okresní kolo soutěže Mladý zdravotník. Družstvo 4.A ve složení Anna Dupalová, Lukáš Michalík, Tomáš Tvarůžka, Tereza Juřicová a Eliška Ptáčková získalo krásné první místo a postup do krajského kola. Blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Číst dál...

Vážení rodiče,

v květnu proběhl na naší škole sběr starého papíru. Děkujeme všem rodičům, kteří nás aktivně podpořili. Nasbírali jsme 18 700  kg papíru. Ze získaných peněz prvním třídám – 1. D, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. A, 8. A přispějeme na školní výlet a další peníze použijeme pro všechny děti na projektovou výuku.

Jarní projekt a hlavně jeho téma vzniklo letos z iniciativy našich deváťáků. Přípravy a organizace se ujala Bára Veselá s týmem spolužáků. Namíchané skupiny žáků se v dvouhodinových blocích dozvěděly o palčivých ekologických problémech současnosti a pod motem "Moře se skládá z kapek" navrhovaly způsoby, jak každý jeden žák může přispět ke zlepšení našeho životního prostředí. Výstupem byly i konkrétní věci, na kterých může škola dál pracovat. Těchto deset bodů bude předáno žákovskému parlamentu a projednáno s ředitelkou školy. Našim deváťákům, kteří se na projektu podíleli, za čas, energii a především zájem, který projevili, moc děkujeme. Věříme, že i pro ně se organizace projektu stala přínosnou zkušeností.

Fotografie naleznete zde.

Scroll to top