Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

V pondělí 4. 6. 2018 se naši žáci zúčastnili krajského kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Jako již tradičně byl Zlínský kraj obsazen nejsilnějšími družstvy republiky, takže prosadit se mezi sportovními školami bylo velmi obtížné. I přes tuto silnou konkurenci se podařily našim reprezentantům skvělé výkony a na republikové finále v Brně přímo postupuje Eliška Navrátilová 5. A, která zvítězila v kategorii dívek 2007 a David Skácel 5. A, který obsadil 2. místo v kategorii chlapců 2007. Ostatní zúčastnění Klára Bláhová, Klára Císařová, Natka Třasoňová, Daniel Bolf, Dalibor Berka, Nataniel Mikeš, Martin Hilšer, Jarda Baček podali také skvělé výkony a ještě budou mít šanci postoupit na republikové finále na body. Všem velké poděkování za vzornou reprezentaci.

Fotografie naleznete ve školní fotogalerii.

 

Scroll to top