Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že systém objednávání stravy v naší školníí jídelně byl napaden virem, nebude možné elektronicky objednávat stravu až do odvolání. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

od 10:00 hodin je opět možné objednávat stravu, jak jste zvyklí (elektronicky, osobně i na terminálu). Všichni strávníci v tuto chvíli mají přednastavený oběd č.1. Pokud Vám nebude fungovat přístup do elektronického objednávacího systému na www.strava.cz nebo čip, spojte se prosím individuálně telefonicky s paní Stavinohovou (tel. 775 310 271).

Prosíme studenty ze SZŠ a cizí strávníky, kteří se letos nově přihlašovali do stravovacího systému, aby se zastavili u paní Stavinohové co nejdříve. V danou chvíli je třeba znovu zavést do systému objednávací čipy.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Scroll to top