Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Naši letošní prvňáci jsou šikovní a pracovití školáci. Poznají a přečtou řadu písmen, začínají číst a skládat první slabiky. K úspěchu a dobrému zapamatování jim pomáhají všechny smysly.

Ochutnáváme, čicháme, poznáváme hmatem, zrakem nebo pátráme sluchem. Zážitkové učení je plné pozitivních emocí a díky prožitku si děti lépe nové informace zapamatují. Nesedíme jen v lavici, ale také tancujeme, hrajeme hry a užíváme si školu plnými doušky.

Na cestě za poznáním nám rádi a ochotně pomáhají i kamarádi z devátého ročníku se svými vyučujícími. Už pro nás připravili kouzelné pavučinky, obalili nám pracovní sešity do angličtiny a o přestávce na nás vesele mrkají. Moc jim za všechno děkujeme.

Být prvňákem je občas dřina, ale s dobrou náladou a s chutí do práce nám to jde skoro samo.

Děkujeme také rodičům, že nás podporují a drží nám pěsti. Společně se nám podaří proplout první třídou jako po másle.

Fotografie naleznete v naší fotogalerii.

Scroll to top