Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Posledním školním dnem bude pátek 29.6. 2018 – VYSVĚDČENÍ

Škola

- žáci 1. a 9. roč. přijdou do školy na 8:00 hod.

- žáci 2. - 8. roč. přijdou do školy na 9:00 hod.

- do 10:00 hod. bude všem žákům vydáno vysvědčení

Školní jídelna

- výdej obědů je pouze od 11-12:30 hod. Žák, který nebude chtít v den vysvědčení oběd odebrat, musí si ho sám (nebo zák. zástupce) nejméně 2 prac. dny předem odhlásit! Svačinu tento den nezajišťujeme vzhledem ke krátkému vyučování od 9:00 – 10:00 hod.!

Školní družina

- bude v provozu pro 1. – 4. roč. jako v běžný školní den do 16:30 hod.

Dovolujeme si pozvat rodiče a ostatní rodinné příslušníky na slavnostní rozloučení s letošními absolventy školy, žáků 9. ročníku, které se bude konat v pátek 29.6. 2018 v 800 hod. v hale 1. patra naší školy.

ZŠ Zachar pořádala ve dnech 28. 5. – 31. 5. již XXII. ročník divadelní přehlídky Pohádková Kroměříž. V sále Domu kultury vystoupily školní divadelní soubory a dramatické kroužky z Kroměříže a okolí. Náš divadelní soubor KUK si připravil pohádku Princezna Žofinka a drak Dynamit

Fotografie z přehlídky Pohádková Kroměříž  naleznete zde. (Originální velikost ke stažení na ulozto.cz)

Fotografie z premiéry souboru KUK  naleznete zde.

V pondělí 4. 6. 2018 se naši žáci zúčastnili krajského kola Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Jako již tradičně byl Zlínský kraj obsazen nejsilnějšími družstvy republiky, takže prosadit se mezi sportovními školami bylo velmi obtížné. I přes tuto silnou konkurenci se podařily našim reprezentantům skvělé výkony a na republikové finále v Brně přímo postupuje Eliška Navrátilová 5. A, která zvítězila v kategorii dívek 2007 a David Skácel 5. A, který obsadil 2. místo v kategorii chlapců 2007. Ostatní zúčastnění Klára Bláhová, Klára Císařová, Natka Třasoňová, Daniel Bolf, Dalibor Berka, Nataniel Mikeš, Martin Hilšer, Jarda Baček podali také skvělé výkony a ještě budou mít šanci postoupit na republikové finále na body. Všem velké poděkování za vzornou reprezentaci.

Fotografie naleznete ve školní fotogalerii.

 

Vážení rodiče,
v květnu proběhl na naší škole sběr starého papíru. Děkujeme všem rodičům, kteří nás aktivně podpořili. Nasbírali jsme 19 527  kg papíru. Ze získaných peněz prvním třídám – 1. A, 1. C, 2. A, 3. A, 4. A, 4. B, 5. A, 6. A, 9. A přispějeme na školní výlet a další peníze použijeme pro všechny děti na projektovou výuku.

Číst dál...
Scroll to top