Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Vážení rodiče,

aktuální nabídku letos otevřených kroužků najdete na tomto odkazu.

Ve středu 10. 10. navštívili žáci třetích ročníku v rámci regionální výuky Arcibiskupsky zámek v Kroměříži. Na zámku zhlédli reprezentační sály, které navštívil například císař František Josef I. a jeho manželka Sissi. Žáky zaujal Lovecký sál, ve kterém obdivovali na 200 trofejí, nebo sál Přijímací, kde obdivovali historický nábytek. Největší pozornost si však získal Sněmovní sál. Ten je oslovil svou výzdobou a akustikou, kterou přímo v sále vyzkoušeli. Cestou z prohlídky se žáci také seznámili s kroměřížskými rodáky a náměstími.

Číst dál...

Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že systém objednávání stravy v naší školníí jídelně byl napaden virem, nebude možné elektronicky objednávat stravu až do odvolání. Na nápravě pracujeme. Děkujeme za pochopení.

od 10:00 hodin je opět možné objednávat stravu, jak jste zvyklí (elektronicky, osobně i na terminálu). Všichni strávníci v tuto chvíli mají přednastavený oběd č.1. Pokud Vám nebude fungovat přístup do elektronického objednávacího systému na www.strava.cz nebo čip, spojte se prosím individuálně telefonicky s paní Stavinohovou (tel. 775 310 271).

Prosíme studenty ze SZŠ a cizí strávníky, kteří se letos nově přihlašovali do stravovacího systému, aby se zastavili u paní Stavinohové co nejdříve. V danou chvíli je třeba znovu zavést do systému objednávací čipy.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za způsobené komplikace.

Žáci fyzikálního praktika zahájili začátkem října sérii návštěv v dílnách Centra odborné přípravy technické v Kroměříži. Praktické činnosti žáků pod odborným vedením mistrů této střední školy se budou týkat strojařiny, elektrotechniky a opravářských automobilových oborů.

Hned napoprvé jsme si úspěšně vyzkoušeli práci s klasickým strojařským nářadím a odnesli si vlastnoručně opracovaný kovový výrobek, viz. fotogalerie školy

Fotografie ze zahájení školního roku naleznete zde.

Scroll to top