Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Vážení žáci a rodiče,

V rámci projektu Celé Česko čte dětem  vyhlašujeme pro děti 1.stupně soutěž o nejstarší a nejmenší knihu.
Knihy nosí žáci v přízemí N. Hladilové, 1.patro L. Blažkové, 2.patro M. Šónovi. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne v rámci slavnosti otevření knihoven – viz dále.

Ve čtvrtek 7.března v 10:00 proběhne na každém podlaží slavnost OTEVŘENÝCH KNIHOVEN. Jsou to otevřené police, kde budou mít žáci možnost zdarma bez jakékoli registrace vzít a přečíst si knihu. Zároveň mohou knihy, které doma již nepotřebují  přinést a na základě písemného souhlasu rodičů darovat do otevřené knihovny.  Do knihovny nepatří časopisy ani omalovánky.

Knihovničky se do konce školního roku objeví i na obou patrech 2. stupně. Plnit knihami je začneme v září 2019, kdy k nám nastoupí nové 6. ročníky. Na pravidlech pro čtení a podmínkách půjčování se budou podílet učitelé i žáci.

Souhlas rodičů s darováním knihy (můžete vytisknout, nebo obdrží žáci u třídních učitelů) zde.

Vážení rodiče, těšíme se na vaši návštěvu v pátek 22.3.

Zároveň již od pondělí 18.3. můžete využít možnosti přijít se podívat do výuky na své děti.

Žáci fyzikálního praktika zahájili začátkem října sérii návštěv v dílnách Centra odborné přípravy technické v Kroměříži. Praktické činnosti žáků pod odborným vedením mistrů této střední školy se budou týkat strojařiny, elektrotechniky a opravářských automobilových oborů.

Hned napoprvé jsme si úspěšně vyzkoušeli práci s klasickým strojařským nářadím a odnesli si vlastnoručně opracovaný kovový výrobek, viz. fotogalerie školy

Stalo se již tradicí, že žáci prvního stupně odjíždějí v měsíci lednu na pětidenní lyžařský výcvik. Pod vedením instruktorů z lyžařské školy Eskymák absolvuje 49 žáků každodenní dopolední výcvik v lyžařském areálu Troják.

Fotografie naleznete ve školní fotogalerii.

byl zaměřený na praktický nácvik zvládání nebezpečných situací, se kterými se děti mohou potkat ve škole, venku i doma.
Číst dál...
Scroll to top