.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Na naší škole jsme nedávno slavili malý svátek. A to doslova. Po nucené pauze, trvající dva roky, jsme mohli konečně uspořádat školní kolo recitační soutěže s názvem „Svátek poezie“, který jsme si náležitě užili.

Účast recitátorů byla hojná, samozřejmě i z řad spolužáků, kteří přišli jako diváci podpořit své kamarády.

Soutěžilo se ve dvou kategoriích- 6. a 7. třída a 8. - 9. ročníky.

Porota vyslechla řadu krásných básní a měla velmi těžký úkol - vybrat ty nejlepší, kteří budou naši školu reprezentovat v oblastním kole, které se uskuteční za dva týdny v Domě kultury v Kroměříži.

A jak to tedy dopadlo?

V kategorii 6. - 7. tříd nejvíce okouzlila porotu Agáta Hurdesová ze 7. A, která získala krásné první místo, dále svým procítěným přednesem uchvátila Kristýna Hladilová také ze 7. A a třetí místo vybojovala Kamila Bjačková (6. A). Čestné uznání získala Kristýna Ovčáčková (7. B).

Mezi žáky 8. - 9. ročníků nejvíce nadchla porotu Veronika Bačková (8. A), druhé místo obsadila Adéla Rosypalová (9. A) a jako třetí se všem zalíbil přednes Aleny Trlicové (9. A). Svým vystoupením oslovil všechny zúčastněné i Filip Pražák (8. A), kterému bylo uděleno čestné uznání.

Jsme velmi rádi, že se nám podařilo tuto přehlídku uskutečnit.

Všem děkujeme za účast a vítězům gratulujeme. Samozřejmě držíme palce do dalšího kola. 

Scroll to top