Po delší přestávce jsme zahajovali na Zacharu jarní cyklistickou sezónu olympiádou na kolech a koloběžkách. Ráno 28. a 29. dubna nastupovali naši žáci I.stupně na školním hřišti s koly nebo , koloběžkami. Čekalo na ně 6 stanovišť: jízda zručnosti na kole i na koloběžce, pomalá jízda na kole, pravidla pro chodce i cyklisty a základy první pomoci. Velmi nám pomohli naši žáci z 8.A, kteří sami vedli stanoviště s nebezpečnými předměty a také Policie ČR zastoupená B. Balážovou. Většina dětí měla helmu, správně vybavené kolo a další pomůcky jako rukavice a nákoleníky. Cílem celé akce je zvládnout bez úrazu nejen jízdu zručnosti, ale hlavně celou další sezónu na kole nebo na koloběžce. Fotodokumentaci najdete ZDE.