.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Zúčastnili jsme se hned několika výtvarných akcí. Soutěž „Požární ochrana očima dětí a mládeže“ přinesla Karolíně Kováčové (5. A) krásné třetí místo (na fotografii obrázek vpravo dole). Nutno dodat, že konkurence byla velká. V okrese Kroměříž vyhodnocovala odborná porota celkově přes 400 prací různého charakteru. Nejedná se však o jediný úspěch na poli výtvarném. Jakožto škola Sítě přidružených škol UNESCO jsme nelenili a zapojili se do soutěže s titulem „Světové dědictví UNESCO – Praha, Český Krumlov a Telč“. Můžeme tak pogratulovat Kristýně Vymětalové (7. A), jejíž obrázek (na fotografii nahoře druhý zprava) uspěl v konkurenci asi 300 děl a stane se tak součástí plánované výstavy Velvyslanectví ČR, která by se měla uskutečnit v externích prostorách velvyslanectví ČR ve druhé polovině letošního roku. Máme však další želízka v ohni díky soutěži vyhlášené Klubem ekologické výchovy. Přejme tedy žákům pátých až devátých ročníků, jejichž práce se vyhodnocují, aby byli po zásluze oceněni.  

Spoustu skvělých kreativních zážitků přejí vyučující VV

 

¨

Scroll to top