.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

 Fotbalové utkání Deváťáků s Galacticos Učitelos se na ZŠ Zachar Kroměříž stává každým rokem více a více atraktivním pro diváky. A není divu. Pro spoustu hráčů je to největší zápas v dosavadní kariéře a do zápasu jdou naplno. Fotbal je kolektivní hrou, ale klade nároky i na individuální stránku hráčských schopností a dovedností. Špičkoví hráči musí být dobře kondičně připraveni a ovládat činnosti s míčem. A přesto, že ani jeden z týmů jarní přípravu nepodcenil a kondice i práce s míčem byla u obou týmů špičková, tým Galacticos Učitelos porazil Deváťáky 4:0 a získal tak pohár Vítězů. Hráči Deváťáků předvedli parádní výkon a Galacticosu nedali vítězství zadarmo. Jejich brankář Michal Pěnička vychytal spoustu šancí a ve druhém poločase i trestný kop, ale ani tak porážce svého týmu nezabránil. Motivace i nasazení hráčů Galacticos Učitelos vedla k zaslouženému vítězství. Trenéři ocenili i skvělý výkon ženských hráček tohoto týmu. Fanouškovská základna obou týmů je široká. Všichni fanoušci své týmy povzbuzovali, všechny podařené akce odměňovali potleskem a fanynky ze 7. A si dokonce připravily transparent na podporu svého oblíbeného hráče Galacticos Učitelos Radima Klema. O jistý rozruch se postarali fanoušci pátých ročníků, kteří velmi hlasitě fandili střídavě oběma týmům, ale k žádným potyčkám, či agresivnímu chování kvůli tomu ze strany ostatních fanoušků, naštěstí, nedošlo. Klíčové utkání nové sezony je naplánováno na červen 2023. Přejeme hráčům úspěšnou přípravu a již nyní se těšíme na další skvělé fotbalové zážitky. Sportu zdar a fotbalu obzvláště 👍 (galerie zde)

Scroll to top