.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Přehlídka prostřednictvím tvořivé práce na interpretaci básní nebo prózy rozvíjí v dětech schopnost hlubšího porozumění textu, kultivaci mateřského jazyka a rozvoj komunikačních dovedností.

Dne 16. 3. 2023 se konalo oblastní kolo postupové přehlídky v uměleckém přednesu SVÁTEK POEZIE, které vyhlásilo město Kroměříž a ZUŠ Kroměříž. Naši základní školu Zachar reprezentovali vítězové školního kola na 1. stupni, které se konalo 8. února 2023. Žáci Marie Nepožitková, Ema Vyorálková, Jan Malý, Matyáš Buřinský, Dita Wiedermannová, Leszek Przepiórka Čevela, Petra Buřinská, Tereza Mikulová prožili krásné dopoledne v prostorách DK Kroměříž.

Oceňuji nadání našich žáků, jejich zapálení pro recitaci, chuť i nadšení. Obzvlášť chci ocenit žáky, kteří uspěli i v oblastním kole recitační soutěže. V nepostupové 0. kategorii získala 3. místo Ema Vyorálková, v 1. kategorii získal také 3. místo Jan Malý a ve 2.kategorii s postupem do krajského kola se na 2. místě umístil Leszek Przepiórka Čevela. Vítězům blahopřejeme a Leszku P. Čevelovi přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Scroll to top