.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

V pátek 23. 6. proběhl pro žáky naší školy branný den na Hrubém rybníku „Bágrák“ a na Šlajze. Děti na 1. stupni se učily 1. pomoci v teorii i v praxi. Dále si zkusily vojenský dril, cyklistický kvíz, rozdělávání ohně a opekly si špekáčky. Nejzábavnější částí branného dne byla pro většinu dětí jízda na raftech. V teplém letním dopoledni se tak děti mohly osvěžit vlažnou vodou se svými kamarády.

Žáci 2. stupně měli branný den zaměřený více na kondici. Téma bylo povodeň. Děti musely absolvovat běh, kde absolvovaly uzlování, hledání stejného pexesa, vědomostní kvíz a odpovídaly na otázky s povodňovou tématikou. Běh byl stopován na čas a za špatné odpovědi měly děti časovou penalizaci, zatímco za správné odpovědi ve znalostním kvízu měly časovou dotaci. Počasí bylo po celou dobu akce nádherné a děti si tak mohly zpříjemnit páteční dopoledne. Mrkněte na naši fotogalerii.

Scroll to top