.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

vážení rodiče a přátelé školy.

Nový školní rok se již pomalu blíží, a proto je zde pro vás pár informací. Škola začne 4.9. v 8:00 hod. Ještě před tím, v úterý 29.8. navečer, zveřejníme rozvrh hodin. Ve čtvrtek 31.8. v 16:00 hod. proběhnou třídní schůzky prvních tříd. Ostatní ročníky 2. - 9. budou mít třídní schůzky v úterý 5.9. (I.st. v 16:00, II.st v 16:30 hod.) Všechny další informace již budete dostávat přes školní informační systém Edupage.

V letošním školním roce proběhnou také oslavy 30. výročí naší školy. Otevírala se v září 1993. Těšíme se, že toto kulaté výročí oslavíte spolu s námi. Můžete se těšit na vánoční zpívání, velký jarmark a Den otevřených dveří. 3. února chystáme reprezentační ples v krásném sále Psychiatrické léčebny a v květnu hlavní oslavy na Zahradní slavnosti. Při příležitosti tohoto výročí si škola dá dárek, a to nové webové stránky a logo. Na všechny akce budete včas pozváni. Těšíme se na vás a na odpočinuté děti po prázdninách. Krásný zbytek slunečných dnů!

Petra Fečková, ředitelka školy.

Scroll to top