Na Zahradní slavnosti si škola ke svému třicetiletému výročí nadělila nové logo s motivačním názvem, který vychází z nové vize školy. Od září bychom tento název rádi používali jako oficiální.

Proč motýl?

Tento motýl vychází z tradice naší školy, s námi v našem logu vždy byl a teď vzlétá.

Dáváme dětem čas dozrát a naučit se přemýšlet, aby až dospějí, mohly létat. Stejně jako motýl, když se rodí z kukly, potřebuje čas na to, aby mu uschla a napnula se jeho křídla.

Proč S-MYSL?

Odkazuje na mysl a potřebu vést děti k samostatnému přemýšlení, což se podle nejnovějších neurovědeckých poznatků snažíme dělat. Nikdo z nás neví, co budou naše děti za deset let potřebovat a jaký bude svět kolem nás, a proto je vedení dětí k samostatnému přemýšlení spolu s vyhodnocováním vlastního pokroku to nejcennější, co pro ně jako škola můžeme udělat.