.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Změna cen stravného od 1.11. 2022 (formát pdf)

Označování alergenů

Seznam alergenů (PDF)

Jídelníčky jsou ke stažení ve formátu PDF

Naše školní jídelna ZŠ Zachar Kroměříž se v červnu 2016 zapojila do projektu "Zdravá školní jídelna". Cílem projektu bylo, aby jídelna vařila lépe, děti jedly zdravěji a naše jídelna získala prestižní certifikát! Fotografie z předání naleznete v naší školní fotogalerii. 10 kritérií Zdravé ŠJ k získání certifikátu, informace o projektu.

Na základě Smlouvy o nájmu prostor uzavřené v souladu se zákonem č. 116/1990 Sb., o nájmu a podnájmu nebytových prostot mezi ZŠ Zachar Kroměříž, zast. Mgr. Petrou Fečkovou, ředitelkou školy a nájemcem, škola poskytne nájemci k užívání prostory školní jídelny ve smluvené době a k předem určenému účelu (rodinné nebo firemní oslavy, svatební nebo výroční svatební hostiny, významné pracovní schůzky s pohoštěním apod.).

 

Nájemce bude platit za užívání prostor a odměnu pro pracovníka ŠJ:

140,- Kč/hod. za nájem ŠJ bez používání spotřebičů

+ 150,- Kč/hod. za nájem ŠJ po dobu přípravy jídel na spotřebičích ŠJ

+ 1 ks/25,- Kč za použití bílých ubrusů na stoly

+ 250,- Kč/hod. odměna pro pracovníka včetně zákonných odvodů

Prostory je možné užívat pouze za přítomnosti pracovníka školy!

Ceny jsou bez 21% DPH.

 

Bližší informace v kanceláři účtárny - Monika Školoudíková (573 503 255), nebo ved. školní jídelny Aleny Stavinohová (573 503 250, 775 310 271).

Fotografie prostor ve fotogalerii

Číst dál...
Scroll to top