Vážení rodiče,

podrobné informace o nástupu dětí do naší školy naleznete v přiloženém souboru pdf.

INFORMACE ke stravování

Žákům 1. - 5. roč se od 17.5. 2021 ruší rotační výuka a nastupují do školy všichni. Prosím ty strávníky, kteří si obědy od 17. - 21.5. 2021 již odhlásili, aby si je prostřednictvím www.strava.cz znovu přihlásili, nebo tel.
p. Palisová 573 503 258 (od 6,00 - 12,00 hod.).

Žákům 6. - 9. roč. by se rotační výuka dle předběžných informací vlády ČR měla zrušit až od 24.5. 2021. V tom případě od tohoto data budou mít žáci 2. st. přihlášenou i svačinu.

Kontrolujte své objednávky stravy na www.strava.cz.

INFORMATIVNÍ SCHŮZKA rodičů  žáků,  kteří  nastoupí  1. září 2021 do 1. třídy naší školy, se koná ve středu 9.6. 2021 v 16,00 hod. ve školní jídelně v přízemí (vstup zadním vchodem od tělocvičen). Je nutné dodržovat hygienická opatření ZŠ Zachar a na schůzku se dostaví pouze jeden zákonný zástupce dítěte bez účasti dětí! Vezměte s sebou psací potřeby a v případě zájmu, pokud jste již neodevzdali při zápisu, vyplněnou přihlášku do školní družiny a školní jídelny. Formuláře obou přihlášek jsou v odkazu KE STAŽENÍ.

Rozhodnutí naleznete v přiloženém PDF souboru.

Naše tradiční každoroční Olympiáda bezpečné jízdy, kterou pořádáme v rámci projektu Bezpečná škola, proběhla i letos v Covidem upravené miniverzi. Děti si v třídních kolektivech zopakovaly jak teoretické, tak i praktické dovednosti z oblasti dopravy, zdravovědy a bezpečnosti. Na několik fotografií se můžete podívat v naší školní fotogalerii.

Vážení rodiče,

od úterý 13.4. 2021 bude v provozu ranní družina pro přihlášené děti 1. až 3. tříd. V čase od 6:55 - 7:50 na vrátnici děti pouští pan školník a posílá je do správné družiny, kde jsme museli dodržet skupiny podle tříd, které se nemíchají.

V ten samý čas je otevřena i ranní družina pro děti rodičů pomáhajících profesí, která probíhá ve školní družině paní vychovatelky Dvořáčkové nebo Navrátilové D.