Milí žáci, přejeme vám krásné prázdniny a rodičům pěkné léto.

Připojujeme pozvání na seminář

Vážení rodiče a žáci,
ve shodě s doporučením profesní odborné organizace, České asociace pro psychoterapii/ČAP, nabízím režim krizové telefonické pomoci a online poradenství pro žáky, rodiče, pedagogy a další zaměstnance školy Zachar v Kroměříži. Pracovala jsem 16 let na krizové telefonní lince.

Vážení rodiče,

vzhledem k současné situaci má vaše dítě možnost si změnit volitelný předmět na další školní rok 2020/2021 přihláškou poslanou na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 30. 6. 2020. Pokud přihlášku nepošle, bude pokračovat ve volitelném předmětu, který mělo v letošním školním roce.

Pro cizí strávníky vaříme až od středy 1.7. 2020!

Výdej obědu (1 druh)  pouze do jídlonosičů od 10,30 – 11,00 hod., pak již nemůžete do jídelny vstoupit a oběd Vám nebude vydán (v 11,15 hod. se stravují děti a před tím se musí vše vydezinfikovat).

10.8. - 14.8. 2020 - sanitární týden - jídelna UZAVŘENA

Informace o případné změně výdeje stravy sledujte na vývěsce na dveřích ŠJ, nebo na www.zszachar.cz

Žáci fyzikálního praktika zahájili začátkem října sérii návštěv v dílnách Centra odborné přípravy technické v Kroměříži. Praktické činnosti žáků pod odborným vedením mistrů této střední školy se budou týkat strojařiny, elektrotechniky a opravářských automobilových oborů.

Hned napoprvé jsme si úspěšně vyzkoušeli práci s klasickým strojařským nářadím a odnesli si vlastnoručně opracovaný kovový výrobek, viz. fotogalerie školy