.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Jarní projekt a hlavně jeho téma vzniklo letos z iniciativy našich deváťáků. Přípravy a organizace se ujala Bára Veselá s týmem spolužáků. Namíchané skupiny žáků se v dvouhodinových blocích dozvěděly o palčivých ekologických problémech současnosti a pod motem "Moře se skládá z kapek" navrhovaly způsoby, jak každý jeden žák může přispět ke zlepšení našeho životního prostředí. Výstupem byly i konkrétní věci, na kterých může škola dál pracovat. Těchto deset bodů bude předáno žákovskému parlamentu a projednáno s ředitelkou školy. Našim deváťákům, kteří se na projektu podíleli, za čas, energii a především zájem, který projevili, moc děkujeme. Věříme, že i pro ně se organizace projektu stala přínosnou zkušeností.

Fotografie naleznete zde.

Scroll to top