.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Vážení rodiče, ráda bych se s Vámi podělila o radost, kterou mi letos udělali žáci společně se svými třídními učiteli. Naše škola každoročně připravuje projektové dny pro naše děti. Letos však naši žáci v rámci celoškolního projektu připravili řadu krásných akcí, věcí, dárečků, prožitků a chvilek pro druhé. Třídní kolektivy hledaly způsoby, jak pomoci druhým. Některé našly inspiraci po konzultaci s Odborem sociální péče města Kroměříže. V naší galerii můžete shlédnout prezentace jednotlivých tříd a skupin, které si žáci připravili na společnou mezitřídní konferenci, jejímž cílem bylo seznámit zástupce všech tříd vzájemně s tím, co dobrého se podařilo vykonat. Každý zástupce odprezentoval aktivity své třídy a zárověň přenese informace z konference svým spolužákům. Na adresu školy již nyní přišlo několik poděkování za výborný nápad a především za radost, kterou děti rozdávaly například v domovech seniorů, nemocnici, rehabilitačních centrech a v charitě. Moc se mi líbilo, že děti si uvědomily, že radost udělaná druhým je vlastně i jejich radostí.

Mgr. Petra Fečková

 

Prezentace a fotografie z projektu:

1.B, 2.C (pdf)

1.D (pptx)

3.A (pdf)

3.B (pdf)

3.C (pdf)

4.A, 4.B, 4.C (pdf)

5.A, 5.B (pptx)

6.A (pptx)

6.B (pptx)

7.A, 9.A (pptx)

7.B (pptx)

8.A (pptx)

8.B (pptx)

9.B (pptx)

Scroll to top