Vážení rodiče, od středy 11.3. 2020 je škola uzavřena pro všechny žáky až do odvolání.  Obědy jsou odhlášeny automaticky. Není možné si je vyzvednout. Škola je oprávněna potvrdit žádost o OČR na péči o děti mladší 13 let.  Pokud toto potvrzení potřebujete, napište požadavek o vystavení potvrzené žádosti na E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., který si buď vytisknete, nebo přímo přepošlete svému zaměstnavateli (v E-mailu uveďte jméno a třídu dítěte). Potvrzená žádost Vám bude zaslána nejpozději do druhého dne.

Sledujte prosím webové stránky školy.

Vzhledem k tomu, že VLÁDA ČR  rozhodla o uzavření stravovacích provozoven (vstupu do jejich prostor) od 16.3. 2020, je školní jídelna uzavřena prozatím na dobu neurčitou pro všechny strávníky odebírající obědy v provozovně. Případné změny ohledně dalšího výdeje stravy budou zveřejněny na www.zszachar.cz nebo na dveřích zadního vchodu školy u vstupu do jídelny.

Nařízení vlády o uzavření školy