.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Vážení rodiče, od středy 11.3. 2020 je škola uzavřena pro všechny žáky až do odvolání.  Obědy jsou odhlášeny automaticky. Není možné si je vyzvednout. Škola je oprávněna potvrdit žádost o OČR na péči o děti mladší 13 let.  Pokud toto potvrzení potřebujete, napište požadavek o vystavení potvrzené žádosti na E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., který si buď vytisknete, nebo přímo přepošlete svému zaměstnavateli (v E-mailu uveďte jméno a třídu dítěte). Potvrzená žádost Vám bude zaslána nejpozději do druhého dne.

Sledujte prosím webové stránky školy.

 Vzhledem k tomu, že VLÁDA ČR  rozhodla o uzavření stravovacích provozoven (vstupu do jejich prostor) od 16.3. 2020, je školní jídelna uzavřena prozatím na dobu neurčitou pro všechny strávníky odebírající obědy v provozovně. Případné změny ohledně dalšího výdeje stravy budou zveřejněny na www.zszachar.cz nebo na dveřích zadního vchodu školy u vstupu do jídelny.

Nařízení vlády o uzavření školy

Scroll to top