.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Závěr školního roku přinesl našim pedagogům netradiční výzvu - žáci devátých ročníků s nimi chtěli změřit své síly ve fotbalovém utkání. Zacharští pedagogové se nenechali pobízet a výzvu přijali a v pondělí 28.6. 2021 se uskutečnilo pravé zacharské derby. Za nadšeného řevu tribun a za vydatné podpory oběma stranám se rozehrála neskutečná bitva plná dějových zvratů a velkých šancí. Navzdory ukrutné výhni, která panovala na hrací ploše, se hráči obou týmů vybičovali k výborným výkonům. I přes prodloužení zápasu došlo k remíze, načež měly rozhodnout penalty. Tíha zodpovědnosti byla obrovská a diváci se s každou vstřelenou brankou dostávali do stále většího varu. Přes veškerou snahu i penaltový rozstřel skončil nerozhodně a kapitáni obou týmu se shodli na výsledné remíze. Diváci odcházeli nadmíru spokojení, protože jim byl výsledek zcela jasný - tento den vyhrál Zachar! :-)

Sportu zdar a fotbalu zvláště! Fotografie z utkání máme v galerii zde: https://www.zszachar.cz/index.php/fotogalerie-skoly/category/589-fotbalove-derby-devataku-proti-tymu-pedagogu

Scroll to top