PŘIHLÁSIT SE KE STRAVOVÁNÍ je možno u vedoucí školní jídelny p. Stavinohové (1. patro ředitelství školy).

Přihláška ve formátu PDF.

Podmínky ke stravování (důležité informace, telefony apod.) ve formátu PDF.

Kartička na automat se vyřizuje u p. zást. Hrabalové. Slouží k výběru dotovaného školního mléka a po dobití k výběru jiného zboží.

Projekt "Zdravá školní jídelna".

Změna cen stravného od 1.11. 2022 (formát pdf)

Na základě Smlouvy o nájmu prostor uzavřené v souladu se zákonem č. 116/1990 Sb., o nájmu a podnájmu nebytových prostot mezi ZŠ Zachar Kroměříž, zast. Mgr. Petrou Fečkovou, ředitelkou školy a nájemcem, škola poskytne nájemci k užívání prostory školní jídelny ve smluvené době a k předem určenému účelu (schůze, setkání bez vaření, příprava a vaření jídla k odvozu).

Pronájem prostor jídelny při:

Schůze, setkání (bez vaření)

1. hodina - 210,- Kč

každá další hodina - 150,- Kč

Příprava a vaření jídla k odvozu

1. hodina - 260,- Kč

každá další hodina - 200,- Kč

Odměna pro pracovníka kuchyně (včetně zákonných odvodů)

každá hodina 250,- Kč

Ceny jsou bez 21% DPH.

Bližší informace v kanceláři účtárny - Ing. Monika Školoudíková (573 503 255), nebo ved. školní jídelny Aleny Stavinohová (573 503 250, 775 310 271).

Fotografie prostor ve fotogalerii

Označování alergenů

Seznam alergenů (PDF)

Jídelníčky jsou ke stažení ve formátu PDF