.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Ve čtvrtek 14. 10. 2021 se žáci 4. B a C zúčastnili akce zaměřené na popularizaci sběru elektroodpadu. Společnost Elektrowin na Velkém náměstí v Kroměříži přichystala nafukovací překážkovou dráhu „Přelez, přeskoč, recykluj“, infostánek a stanoviště s aktivitami a otázkami na dané téma. Za správné odpovědi a přinesený drobný vysloužilý elektrospotřebič byli žáci odměněni naučnými i praktickými cenami. Souběžně probíhala pod záštitou VŠB Technické univerzity Ostrava edukativní interaktivní show Smokeman zasahuje, při které si žáci mohli vyzkoušet zajímavé pokusy a aktivity s vazbou na environmentální výchovu. Akce se žákům moc líbila a kromě drobných dárků si domů odnesli i spoustu nových užitečných informací a poznatků.

Scroll to top