.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

V loňském školním roce se žáci naší školy rozhodli věnovat výdělek ze sběru starého papíru na podporu chovu ohrožených zvířat ve zlínské ZOO. Jako odměnu za sponzorský dar jsme dostali volné vstupenky pro 30 žáků na výukový program dle vlastního výběru. Nejlepší sběrači z celé školy strávili poslední zářijové dopoledne komentovanou prohlídkou africké části ZOO a následnou obchůzkou ostatních částí zoologické zahrady. Žáci se zájmem poslouchali výklad pracovníka zahrady a dozvěděli se spoustu zajímavostí ze života afrických kopytníků i dalších tamních živočichů. Všechny zaujalo mládě slona afrického, které je největší současnou chovatelskou chloubou zahrady. Dopoledne strávené mezi zvířaty jsme zakončili krmením rejnoků. Výlet se nám moc líbil a rádi se do zoologické zahrady v budoucnu znovu vypravíme.

Scroll to top