.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

  

  

 Díky všem, kteří se zúčastnili další akce Žákovského parlamentu. Nejen klukům sluší kravaty, nejen holkám sluší šátky...co myslíte?

      

      

     

Tentokrát se Žákovský parlament rozhodl využít akce projektu www.hrdaskola.cz, kterého je naše skola členem, a vyhlašuje v pořadí již 3. parlamenťáckou výzvu - TEPLÁKOVÝ DEN. Oblečte si pohodlné tepláky a užijte si páteční pohodičku ve škole:)

V úterý 21.12. před Vánoci vyhlašujeme druhou parlamenťáckou výzvu. Den módních doplňků. Ale pozor. Je tu háček. Kluci se ozdobí holčičími doplňky (třeba šátky, náramky, prstýnky, korálky) a holky klučičími (kravaty, motýlky, kšandy). Fantazii se meze nekladou.

Tak co? Kdo bude nejnápaditější??

Děkujeme všem, kteří se ve středu 10. listopadu připojili k parlamenťácké výzvě a svým crazy účesem podpořili akci s názvem "Den šílených účesů". Věříme, že spousta z vás musela posunout vyzvánění budíku o něco dříve, abyste svým originálním účesem mohli šokovat okolí. Speciální poděkování patří také těm, kteří ač kvůli karanténě do školy nemohli, přesto svým hairstylem obohatili online vyučování.

Mrkněte, jak to všem slušelo:)

 

           

            

 

Scroll to top