.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Středa 1. listopadu byla na naší škole ve znamení módní přehlídky různých masek a kostýmů. Děkujeme všem, kteří se do halloweenské výzvy zapojili, a to nejen svým oblečkem, ale také výzdobou tříd, chodeb a kabinetů. Zvláštní poděkování patří také paním uklízečkám, které nám představily svou novou halloweenskou kolegyni:). Sladké odměny jste si právem zasloužili. Posuďte sami.

Ve středu 27. 9. proběhla první akce Žákovského parlamentu. A ne ledajaká. Byla to totiž supertajná akce s názvem Den pro školníka. Žáci mohli panu školníkovi připravit překvapení v podobě malého dárečku. Mohli mu nakreslit obrázek, zazpívat, složit básničku nebo se pokusit obléknout jako on. A to jako poděkování za to, jak se o budovu naší školy vzorně stará. Věřte nebo ne, akci se mezi žáky napříč školou opravdu podařilo utajit. Pan školník měl velkou radost a za takové milé překvapení všem poděkoval ve školním rozhlasu.

 

Máme tady další, zbrusu novou, tento školní rok v pořadí již druhou parlamenťáckou výzvu! Staňte se ve čtvrtek 19.1. na jeden den dvojčetem s některým ze svých spolužáků! Zvolte stejné oblečení, stejný účes, stejné vystupování či stejné hlášky jako ten druhý, zaplňte naši školu dvojčaty a užijte si den! A co vy, učitelé a další pracovníci školy? Pojďte do toho s námi! 

  

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili první letošní akce Žákovského parlamentu. Velké díky patří našim nejmenším žáčkům, kteří s úspěchem prošli Halloweenskou stezku a každé stanoviště si náležitě užili. Jedno speciální poděkování posíláme všem zapojeným pedagogům v kostýmech. Byli jste všichni krásně oškliví:)

     

      

    

    

  

Milí parlamenťáci, podařilo se! Deky jsou v Mukačevu. Díky

Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili další parlamenťácké výzvy Fešný den. Na některých dívkách bylo vidět, že šaty oblékly poprvé a naposledy a i někteří hoši se cítili v košili a kravatě trochu nesví. ALE: i když to mnozí z vás nevnímali VŠEM VÁM TO NESKUTEČNĚ SLUŠELO! Posuďte sami.

  

  

 Díky všem, kteří se zúčastnili další akce Žákovského parlamentu. Nejen klukům sluší kravaty, nejen holkám sluší šátky...co myslíte?

      

      

     

Tentokrát se Žákovský parlament rozhodl využít akce projektu www.hrdaskola.cz, kterého je naše skola členem, a vyhlašuje v pořadí již 3. parlamenťáckou výzvu - TEPLÁKOVÝ DEN. Oblečte si pohodlné tepláky a užijte si páteční pohodičku ve škole:)

V úterý 21.12. před Vánoci vyhlašujeme druhou parlamenťáckou výzvu. Den módních doplňků. Ale pozor. Je tu háček. Kluci se ozdobí holčičími doplňky (třeba šátky, náramky, prstýnky, korálky) a holky klučičími (kravaty, motýlky, kšandy). Fantazii se meze nekladou.

Tak co? Kdo bude nejnápaditější??

Děkujeme všem, kteří se ve středu 10. listopadu připojili k parlamenťácké výzvě a svým crazy účesem podpořili akci s názvem "Den šílených účesů". Věříme, že spousta z vás musela posunout vyzvánění budíku o něco dříve, abyste svým originálním účesem mohli šokovat okolí. Speciální poděkování patří také těm, kteří ač kvůli karanténě do školy nemohli, přesto svým hairstylem obohatili online vyučování.

Mrkněte, jak to všem slušelo:)

 

           

            

 

Scroll to top