Středa 1. listopadu byla na naší škole ve znamení módní přehlídky různých masek a kostýmů. Děkujeme všem, kteří se do halloweenské výzvy zapojili, a to nejen svým oblečkem, ale také výzdobou tříd, chodeb a kabinetů. Zvláštní poděkování patří také paním uklízečkám, které nám představily svou novou halloweenskou kolegyni:). Sladké odměny jste si právem zasloužili. Posuďte sami.

Ve středu 27. 9. proběhla první akce Žákovského parlamentu. A ne ledajaká. Byla to totiž supertajná akce s názvem Den pro školníka. Žáci mohli panu školníkovi připravit překvapení v podobě malého dárečku. Mohli mu nakreslit obrázek, zazpívat, složit básničku nebo se pokusit obléknout jako on. A to jako poděkování za to, jak se o budovu naší školy vzorně stará. Věřte nebo ne, akci se mezi žáky napříč školou opravdu podařilo utajit. Pan školník měl velkou radost a za takové milé překvapení všem poděkoval ve školním rozhlasu.

Jak jsme se učili v pyžamu můžete mrknout tady

Velké díky všem, kteří se zapojili do zbrusu nové parlamenťácké výzvy. Jak to všem zapojeným slušelo, se můžete podívat zde

Máme tady další, zbrusu novou, tento školní rok v pořadí již druhou parlamenťáckou výzvu! Staňte se ve čtvrtek 19.1. na jeden den dvojčetem s některým ze svých spolužáků! Zvolte stejné oblečení, stejný účes, stejné vystupování či stejné hlášky jako ten druhý, zaplňte naši školu dvojčaty a užijte si den! A co vy, učitelé a další pracovníci školy? Pojďte do toho s námi!

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili první letošní akce Žákovského parlamentu. Velké díky patří našim nejmenším žáčkům, kteří s úspěchem prošli Halloweenskou stezku a každé stanoviště si náležitě užili. Jedno speciální poděkování posíláme všem zapojeným pedagogům v kostýmech. Byli jste všichni krásně oškliví:)

Milí parlamenťáci, podařilo se! Deky jsou v Mukačevu. Díky

Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili další parlamenťácké výzvy Fešný den. Na některých dívkách bylo vidět, že šaty oblékly poprvé a naposledy a i někteří hoši se cítili v košili a kravatě trochu nesví. ALE: i když to mnozí z vás nevnímali VŠEM VÁM TO NESKUTEČNĚ SLUŠELO! Posuďte sami.