Přinést si školní pomůcky na kolečku, na pánvičce, v bedně od lahví, v odpadkovém koši, v pelíšku pro domácí mazlíčky, nebo třeba v mikrovlnce?

Mrkněte sami...

Ve čtvrtek 5. 5. 2022 se členové žákovského parlamentu a vybraní žáci vydali v doprovodu paní učitelky Bačkové a paní Koňaříkové na výlet. Ráno jsme se všichni sešli a s dobrou náladou odjeli autobusem do Brna na Výstaviště, kde se nachází výstava Tutanchamon .Tam nás přivítali a seznámili s pravidly prohlídky milí průvodci. Poté jsme se už vydali poznávat egyptskou historii. A opravdu to bylo zajímavé. Dověděli jsme se mnoho zajímavých informací, viděli jsme mnoho ukázek a věrných kopií hrobky tohoto mladého faraona, soch a dalších předmětů. A naše příjemně strávené dopoledne jsme zakončili v tamním obchůdku se suvenýry.  Po cestě se ještě stavili v obchodním centru a vyčerpáni mnoha novými informacemi jsme se vrátili zpět do Kroměříže.

Děkujeme paní ředitelce, která nám tento bohatý program věnovala jako odměnu za naši práci pro školu.

Eliška Navrátilová, 9. A

Milí parlamenťáci, podařilo se! Deky jsou v Mukačevu. Díky

Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili další parlamenťácké výzvy Fešný den. Na některých dívkách bylo vidět, že šaty oblékly poprvé a naposledy a i někteří hoši se cítili v košili a kravatě trochu nesví. ALE: i když to mnozí z vás nevnímali VŠEM VÁM TO NESKUTEČNĚ SLUŠELO! Posuďte sami.

Díky všem, kteří se zúčastnili další akce Žákovského parlamentu. Nejen klukům sluší kravaty, nejen holkám sluší šátky...co myslíte?

Tentokrát se Žákovský parlament rozhodl využít akce projektu www.hrdaskola.cz, kterého je naše skola členem, a vyhlašuje v pořadí již 3. parlamenťáckou výzvu - TEPLÁKOVÝ DEN. Oblečte si pohodlné tepláky a užijte si páteční pohodičku ve škole:)

V úterý 21.12. před Vánoci vyhlašujeme druhou parlamenťáckou výzvu. Den módních doplňků. Ale pozor. Je tu háček. Kluci se ozdobí holčičími doplňky (třeba šátky, náramky, prstýnky, korálky) a holky klučičími (kravaty, motýlky, kšandy). Fantazii se meze nekladou.

Tak co? Kdo bude nejnápaditější??

Děkujeme všem, kteří se ve středu 10. listopadu připojili k parlamenťácké výzvě a svým crazy účesem podpořili akci s názvem "Den šílených účesů". Věříme, že spousta z vás musela posunout vyzvánění budíku o něco dříve, abyste svým originálním účesem mohli šokovat okolí. Speciální poděkování patří také těm, kteří ač kvůli karanténě do školy nemohli, přesto svým hairstylem obohatili online vyučování.

Mrkněte, jak to všem slušelo:)