.

.

Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Ve čtvrtek 5. 5. 2022 se členové žákovského parlamentu a vybraní žáci vydali v doprovodu paní učitelky Bačkové a paní Koňaříkové na výlet. Ráno jsme se všichni sešli a s dobrou náladou odjeli autobusem do Brna na Výstaviště, kde se nachází výstava Tutanchamon .Tam nás přivítali a seznámili s pravidly prohlídky milí průvodci. Poté jsme se už vydali poznávat egyptskou historii. A opravdu to bylo zajímavé. Dověděli jsme se mnoho zajímavých informací, viděli jsme mnoho ukázek a věrných kopií hrobky tohoto mladého faraona, soch a dalších předmětů. A naše příjemně strávené dopoledne jsme zakončili v tamním obchůdku se suvenýry.  Po cestě se ještě stavili v obchodním centru a vyčerpáni mnoha novými informacemi jsme se vrátili zpět do Kroměříže.

Děkujeme paní ředitelce, která nám tento bohatý program věnovala jako odměnu za naši práci pro školu.

Eliška Navrátilová, 9. A

Scroll to top