Olympiáda
bezpečné jízdy
KUK
Školní výlet
Olympiáda

Březen je měsícem knihy a v naší škole jsme měli ve čtvrtek 7. března slavnost knížek.

V 10 hodin jsme měli na každém poschodí prvního stupně návštěvu z Centra seniorů Zachar – a to bývalé paní učitelky. Přečetly nám příběh „Život není jenom Matematika“ a povyprávěly nám, jak to bylo se čtením a  knížkami v době, kdy ony chodily do školy.

Následovalo vyhlášení výsledků soutěže o nejstarší a nejmenší knihu, kterou jsme doma našli.

Na závěr slavnosti jsme se podívali na chodbách na OTEVŘENÉ KNIHOVNY, kde budou od tohoto dne knížky volně přístupné všem dětem v naší škole. Pokud někdo chce do OTEVŘENÉ KNIHOVNY darovat nějakou pěknou a zajímavou knížku, nesmí zapomenout na souhlas rodičů.

Slavnost knížek byla zdařilá, všem se líbila, a my učitelé jsme rádi, že se  i z malých dětí stávají čtenáři.

V rámci zapojení školy do projektu přišli dětem v prvních třídách přečíst i žáci devátých ročníků. Prváčci jim za to jako poděkování přednesli básničku.

Fotografie najdete ve školní fotogalerii.

Scroll to top